Instalacje Fotowoltaiczne - darmowy prąd ze słońca
Pompy ciepła - czyste powietrze i ciepło przyszłości
Klimatyzacja - Instalacje Elektryczne - Smart Home - Systemy Zabezpieczeń

eZero - Energia za zero!

Wszyscy korzystamy z energii elektrycznej, która daje nam lepszy komfort życia w naszym domu. Już nikt nie wyobraża sobie świata bez elektryczności. Energia jednak nie jest tania, ale gdy zaczniemy produkować prąd z instalacji fotowoltaicznej, nasze rachunki możemy obniżyć prawie do zera. Korzystając z takiego rozwiązania, możemy sobie pozwolić na dodatkowe wykorzystanie prądu, np ogrzewanie domu pompą ciepła lub matami elektrycznymi. Tym sposobem, Twój dom może być zero-emisyjny i przyjazny dla środowiska i Twoich sąsiadów.

Wychodząc na przeciw kryzysowi jaki dotknął świat w ostatnim czasie, jesteśmy przygotowani na świadczenie usług bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z klientem. Audyt, wycenę oraz inne formalności załatwimy drogą elektroniczną, a instalacje wykonujemy z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Instalacje Fotowoltaiczne

Oferowane przez nas instalacje kompletujemy z najwyżej jakości komponentów. Naszym głównym partnerem jest polski producent modułów fotowoltaicznych Selfa S.A., a instalowane przez nas falowniki to liderzy rynku fotowoltaicznego na świecie tacy jak: SolarEdge, Fronius czy Afore. Trzymając się tego wąskiego grona producentów, jesteśmy w stanie budować instalacje bezpieczne i niezawodne, a jednocześnie możemy zapewnić dobre i pewne warunki gwarancji.
Każda instalacja jest indywidualnie dobierana na podstawie aktualnego zapotrzebowania klienta na energię oraz szacunkowego zużycia w przypadku, kiedy klient planuję zwiększyć ilość odbiorników. Zawsze przedstawiamy prognozowaną produkcję i staramy się dopasować instalację do potrzeb klienta. Po zaakceptowaniu koncepcji systemu przez klienta opracowujemy profesjonalny projekt instalacji z zachowaniem obowiązujących przepisów i norm, ze szczególną uwagą na zachowanie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Każdy projekt o mocy powyżej 6,5kWp konsultowany jest z rzeczoznawcą PPOŻ. Instalacja PV wykonana z zachowaniem wszystkich norm i zasad, opatrzona w profesjonalny projekt daje klientowi pewność, że instalacja jest bezpieczna i w przypadku ubezpieczenia spełni jego warunki. 

Pompy Ciepła

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów i dzięki doświadczeniu zdobytym w Akademii Viessmann i Szkole Nowoczesnych Technik Grzewczych we Wrocławiu, oferujemy także sprzedaż i montaż pomp ciepła. Jest to ekonomiczne i komfortowe rozwiązanie ogrzewania naszych domów. Całkowity brak emisji szkodliwych substancji do atmosfery pozwala nam zadbać o przyszłość naszą i naszych potomków. Zastosowanie pompy ciepła w połączeniu z fotowoltaiką, przy dobrej izolacji termicznej budynku pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania do zera.